Strona główna » Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie produkty wystawione na sprzedaż w sklepie internetowym surfa.pl są nowe i posiadają gwarancję. Trwa ona aż 24 miesiące. Co to oznacza w praktyce? Już tłumaczymy.

Jak działa gwarancja w naszym sklepie z akcesoriami?

Oferujemy tylko sprawdzone i przetestowane przez nas akcesoria. Może się jednak zdarzyć, że zakupiony u nas sprzęt odmówi posłuszeństwa. Co wtedy? Wtedy korzystasz z przysługującej Ci gwarancji. Jak zatem wygląda to w praktyce? Bardzo prosto:

  • Kupujesz u nas towar (np. szczotkę do masażu ciała).
  • Jeśli zakupiony produkt przestaje działać w okresie 2 lat od daty zakupu (np. drewniana rączka szczotki pęknie, choć produkt był użytkowany zgodnie z przeznaczeniem), korzystasz z gwarancji, dzwoniąc do nas lub kontaktując się mailowo. Podajesz rodzaj produktu i opis usterki.
  • Najpierw staramy się pomóc Ci rozwiązać problem, jeśli jednak jest to niemożliwe, wtedy prosimy Cię o odesłanie towaru na nasz adres firmowy: KRZYWY.PL Paweł Krzyworączka ul. Lawendowa 21 32-087 Zielonki Zalecamy wysyłkę listem (lub paczką) priorytetowym poleconym Pocztą Polską lub w inny wygodny dla Ciebie sposób (np. paczkomatem). Zdarza się także, że w ogóle nie ma konieczności odsyłania produktu, na przykład wtedy, gdy wystarczą nam zdjęcia do oceny sytuacji, a odesłanie produktu nic by nam nie dało – tylko niepotrzebnie szkodzilibyśmy środowisku poprzez transport przesyłki przez Polskę.
  • Gdy list lub paczka z produktem przyjdzie do nas, sprawdzamy go, a następnie wysyłamy do Ciebie inny, sprawny egzemplarz. Jeśli się okaże, że nie mamy już takiego samego w sprzedaży / w magazynie, wtedy zaproponujemy Ci inny model, o takich samych lub lepszych parametrach, albo zwrot zapłaty za towar.

Może zdarzyć się sytuacja, że np. produkt był użytkowany niezgodnie z przeznaczeniem, albo po prostu się zużył i wtedy nie przysługuje ani naprawa, ani wymiana. Są to jednak rzadkie przypadki. Zawsze staramy się działać prokliencko i wątpliwe sytuacje najczęściej rozwiązujemy z korzyścią dla Klienta. Zresztą świadczą o tym opinie naszych Klientów.

Kupując akcesoria w sklepie surfa.pl możesz spać spokojnie.