O nas

Paweł Krzyworączka

Paweł Krzyworączka

właściciel

Cześć. Paweł jestem. Dla znajomych “Krzywy”. Jestem pasjonatem Internetu i nowych technologii – stąd pomysł na własny e-commerce. Prowadzimy w sumie niewielki rodzinny e-biznes: kilka e-sklepów, kilka kont Allegro czy Shopee. Firmę prowadzę w domu i w wynajętym biurze tuż obok. Tak więc do pracy mogę chodzić w kapciach z kubkiem kawy w ręku 🙂

Prywatnie jestem szczęśliwie żonaty z Małgosią, mamy dwójkę dzieciaków i suczkę Drakę (beagle). Lubimy razem spędzać czas, grając w gry planszowe, rozprawiając o życiu czy spacerując po górach. Uprawiam amatorsko bieganie – to moje główne hobby i pasja życiowa. 

Gosia Krzyworączka

Gosia Krzyworączka

manager produktów

Dzień dobry! Mam na imię Gosia i współtworzę z mężem Pawłem i jego bratem Piotrem nasze projekty e-commerce. Sklep surfa.pl jest szczególnie bliski mojemu sercu, gdyż oferujemy w nim wyselekcjonowany przeze mnie asortyment związany z pielęgnacją ciała, ale i utrzymaniem porządku w domu. 

Moje hobby to wycieczki w góry, spacery po lesie z naszą suczką, ćwiczenie yogi i pilatesu. No i oczywiście rozwijanie naszych e-sklepów!

Piotr Krzyworączka

Piotr Krzyworączka

manager sprzedaży

Cześć. Jestem Piotrek. Od zawsze pasjonował mnie sport, jego oglądanie i amatorskie uprawianie, a w szczególności kolarstwo oraz nordic walking. Z innych rzeczy lubię muzykę, dobry film, historię oraz e-commerce.

Pracujemy razem z bratem i jego żoną w firmie rodzinnej, prowadząc sprzedaż akcesoriów do tabletów i telefonów w sklepach internetowych, a także akcesoria do pielęgnacji ciała i do domu.

Moje życie prywatne to żona Iwona oraz dwie córki w wieku 19 i 12 lat. Swój czas staram się dzielić pomiędzy pracę, życie rodzinne oraz moje zainteresowania sportowe.